Narodila jsem se na Jižní  Moravě, kde jsem vyrůstala.

Kreslila a malovala jsem od malička, nejčastěji postavy v různých situacích. Vymýšlela jsem si pro sebe příběhy svých postav a snažila se emoce vyjádřit v jejich výrazu. Velkou pozornost jsem věnovala oblečení a doplňkům svých kreslených hrdinů, móda mě začala bavit a fascinovat, přála jsem si stát se návrhářkou.

 Ve 12ti letech jsem začala pracovat jako komerční modelka a hodně cestovala. Po ukončení ZŠ  jsem se na rok přestěhovala do italského Milána, abych zde studovala na Institutu Marangoni oděvní design. Finanční náročnost jsem však sama nezvdládla a vrátila jsem se na Moravu, kde jsemněkolik let studovala střední umprum, obor užitá malba.

Během těchto let jsem pracovně vycestovala do Tokya, kde jsem potkala svého manžela. S ním jsem po čase žila v Japonsku 5 let a studovala malbu japonskou tuší, zenové techniky a akt.

V Japonsku jsem také založila výtvarnou školičku Shanti pro rodiče s dětmi, kterou jsem několik let vedla. V posledním roce v Japonsku jsem uvedla také svou autorskou výstavu zvanou Slovácké mašle, ve které jsem představila podlužácký kroj a folklorní tradice.

V době návratu do ČR ve světě ožila módní ilustrace v míře, která mě naprosto nadchla. Cítila jsem, že najde silné uplatnění v reklamě. Vytvořila jsem vlastní portfolio a začala spolupracovat s módními profesionály v ČR. V současnosti spolupracujis řadou českých i zahraničních designérů, módních značek, firem, časopisy, televizními pořady, blogy, portály, známými osobnostmi.

Velkou část mé práce zaměřuji na folklor, podporuji několik charitativních projektů,  vytvářím projekty vlastní produkce. S manželem a třemi dětmi žijeme v Praze, zde je také mé studio.

Každá spolupráce je pro mě velká radost a čest. Děkuji.